ندای یک بسیجی عاشق

ندای یک بسیجی عاشق 313135

کتاب شرح اسم
هدایت‌الله بهبودی در جلسه تحلیل و بررسی کتاب شرح.......

به نقل از "ندای یک بسیجی": هدایت‌الله بهبودی در جلسه تحلیل و بررسی کتاب شرح اسم که در محل فرمانداری بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: در کتاب «شرح اسم» خاطرات سفر مقام معظم رهبری به خراسان جنوبی آورده شده و چون که نخستین ماموریت سیاسی مقام معظم رهبری از بیرجند آغاز شده و همچنین نخستین دستگیری معظم ‌له هم در همین استان بوده که این بخش از کتاب خیلی شیرین است.

وی ادامه داد: نخستین کنش‌های سیاسی مقام معظم رهبری پس از ورود به خراسان جنوبی آغاز شده و بیرجند میزبان نخستین ماموریت سیاسی مقام معظم رهبری در سال 42 بوده است.

خاطرات معظم‌له از سال 41 تا 57 در سه بخش گردآوری شده است

نویسنده کتاب شرح اسم افزود: تاریخ‌نگاری بسیار اهمیت دارد و چون که نخستین ماموریت سیاسی مقام معظم رهبری از بیرجند آغاز شده مسئولان باید این بخش را پرورش دهند تا افتخاراتی در این زمینه کسب کنند. 

بهبودی اضافه کرد: شاید به خاطر اینکه دو حکومت شاه و اسدالله علم در بیرجند بوده ماموریت سیاسی مقام معظم رهبری از این استان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: در کتاب شرح اسم خاطرات مقام معظم رهبری از سال 41 تا 57 در سه بخش تولد تا پیروزی، پیروزی تا انقلاب و انقلاب تا رهبری آمده است.

کتاب «شرح اسم» پس از تایید مقام معظم رهبری منتشر شده است

نویسنده کتاب شرح اسم اذعان داشت: تعداد 50 هزار نسخه در چاپ نخست کتاب شرح اسم منتشر شده است.

بهبودی با اشاره به جمع شدن این کتاب در نمایشگاه کتاب عنوان کرد: این کتاب چون که مجوز انتشار نداشت از نمایشگاه‌ها جمع شد و سبب ایجاد موجی در خارج از کشور شد، اما بعد از گرفتن مجوز دوباره منتشر شد و در این راستا خارجی‌ها سکوت کردند.

وی گفت: دو منبع اصلی این کتاب خاطرات و اسناد مقام معظم رهبری بوده و همچنین مطالب این کتاب را خود مقام معظم رهبری به طور کامل خوانده و بعد از تایید ایشان منتشر شده است.

محتوای کتاب شرح اسم در ارتباط با چهره‌ای بسیار تاثیرگذار در جهان است

نویسنده کتاب شرح اسم اضافه کرد: محتوای ذاتی کتاب شرح اسم در ارتباط با چهره‌ای است که در جهان تاثیرگذار بوده و چون در زمان حیات مقام معظم رهبری است با سایر کتاب‌ها متفاوت است. 

بهبودی عنوان کرد: در اصطلاحی در علم منطق گفته می‌شود اگر نتوانیم به ذات یک حقیقت پی ببریم به شرح آن می‌پردازیم و دلیل انتخاب عنوان کتاب همین است.

وی متذکر شد: محتوای کتاب شرح اسم  شبیه یک قله است و اگر بخواهیم قضاوتی در مورد این کتاب داشته باشیم باید تمام سرفصل‌های آن را پیوسته بخوانیم.

حجم: 7 مگ
ندای یک بسیجی


خرید شارژ ایرانسل + همراه اول + رایتل + تالیا 


دوستان مطالب را با ذکر منبع یا بدون تغییر در مطالب نشر بدهید.
طبقه بندی: کتابخانه مجازی،
برچسب ها:کتاب شرح اسم، دانلود کتاب شرح اسم، شرح اسم، دانلود کتاب های امام خامنه ای، دانلود کتاب امام خامنه ای، هدایت‌ الله بهبودی،

[ شنبه 1394/05/17 ] [ 135 313 ]

[ نظرات() ]


پشتیبانی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات